Dzisiaj jest środa, 29 marca 2017
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

  • Change language
Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Nasze sukcesy

 

Sukcesy naszych uczniów
w roku szkolnym 2011/2012:

 

Uczniowie, którzy otrzymali
 
świadectwa z wyróżnieniem:

klasa VI

  1. Laura Ficoń - średnia ocen 5,40
  2. Edyta Franczyk - średnia ocen 5,40
  3. Sabina Pyrlik - średnia ocen 5,40
  4. Olaf Tłuk - średnia ocen 4,90

klasa V

  1. Marta Auer - średnia ocen 5,25
  2. Karolina Marek - średnia ocen 5,17
  3. Anna Rutkowska - średnia ocen 5,08
  4. Adam Stolorz - średnia ocen 5,08

klasa IV

  1. Mateusz Kronhof - średnia ocen 4,75
  2. Adam Rekruciak - średnia ocen 4,83

 

Uczniowie, którzy otrzymali
stypendia za wysokie wyniki w nauce:

    • Laura Ficoń - średnia ocen 5,40
    • Edyta Franczyk - średnia ocen 5,40
    • Sabina Pyrlik - średnia ocen 5,40
    • Marta Auer - średnia ocen 5,25

Gratulujemy!!!

 


 

Wyniki konkursów przedmiotowych:

  • 4 I 2012 - II miejsce na szczeblu gminnym w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego zajęła Paulina Ligocka z klasy VI
  • 5 I 2012 - II miejsce na szczeblu gminnym w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego zajęła Paulina Ligocka z klasy VI, IV miejsce - Laura Ficoń z klasy VI
  • 10 I 2012 - I miejsce na szczeblu gminnym w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego zajęła Sabina Pyrlik z klasy VI, II miejsce - Laura Ficoń z klasy VI
    • 12 I 2012 - IV miejsce na szczeblu gminnym w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym zajęła Edyta Franczyk z klasy VI 
    • 30 I 2012 - II miejsce na szczeblu gminnym w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym zajęła Paulina Ligocka z klasy VI, III miejsce - Piotr Sokołowski z klasy V

 


Sport

  • 9 XII 2011 w Gminnym Turnieju DWA OGNIE  nasza szkoła zajęła I miejsce

 

  • Michał Grala z kl.IV
  • Joanna Morelowska z kl.V
    4 miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych i awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim

     

 

 




Sukcesy naszych uczniów
w roku szkolnym 2010/2011:

 

 W pierwszym semestrze roku szkolnego 2010/2011 najlepsze wyniki nauczania uzyskali uczniowie:

Klasa I

Karina Pyrlik
Wiktoria Janysek
Kewin Brodacki

 

 


6 LISTOPADA 2010 r. w DK w Dziergowicach
odbył się Gminny Konkurs Recytatorski.

Laureatkami tego konkursu zostały
nasze uczennice z klasy szóstej:
  • Karolina Franczyk
  • i Joanna Tkocz,

Dziewczęta otrzymały równorzędne
pierwsze wyróżnienia.


  11 PAŹDZIERNIKA 2010 r. w Starej Kuźni odbył się
Gminny Konkurs Ekologiczny
dla uczniów szkół podstawowych.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zajęli czołowe miejsca:

  • I miejsce w grupie wiekowej I - III Adam Rekruciak
    z klasy III,
  • I miejsce  w grupie wiekowej IV - VI Joanna Tkocz
    z kl.VI
  • II miejsce w grupie wiekowej IV - VI Edyta Franczyk
    z kl.V

 

 




 

 

 Sukcesy naszych uczniów
w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych
na etapie miejsko - gminnym
w r.szk. 2009/2010:

 

przyroda - I miejsce   Dorota Daniel kl. VI


matematyka -  I miejsce   Paweł Kurzok kl.VI


konkurs ekologiczny - I miejsce 

Paweł Kurzok, Dorota Daniel,
Natalia Bania kl.VI,
Anna Rutkowska, Adam Stolorz,
Piotr Sokołowski kl.III

 

 

 

SUKCESY SPORTOWE
w r. szk. 2009/2010:

 

 

Halowa Piłka Nożna o Puchar Wójta 
    
     Drużyna dziewcząt -
I miejsce
     Drużyna chłopców - II miejsce

 

 

 




 

 Od początku roku szkolnego 2008/2009
nasi uczniowie dobrze zaprezentowali

się w zawodach sportowych
na różnych szczeblach


Oto ich sukcesy:

 I semestr nauki szkolnej

  • Małgorzata Grala I miejsce,
    Patrycja Morelowska III miejsce
    w Mistrzostwach Powiatu w Biegach
    Przełajowych

     
  • Małgorzata Grala I miejsce
    w Mistrzostwach w Biegach Przełajowych na szczeblu wojewódzkim

     
  • Małgorzata Grala I miejsce
    w XVI Jesiennym Crossie w Komornie

  • Michał Grala I miejsce
    w XVI Jesiennym Crossie w Komornie

  • III miejsce dla naszej szkoły
    w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej
    o Puchar Wójta Gminny
    Bierawa w kategorii chłopców
     

  • I miejsce dla naszej szkoły
    w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej
    o Puchar Wójta Gminy Bierawa
    w kategorii dziewcząt

  • IV miejsce dla naszej szkoły
    w Mistrzostwach Powiatu
    Kędzierzyn - Koźle w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych

  • Michał Śliwiński
    został wybrany
    najlepszym zawodnikiem
    w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej
    o Puchar
    Wójta Gminy Bierawa

 

II semestr nauki szkolnej

 

  • I miejsce dla naszej szkoły
    w Czwórboju Lekkoatletycznym Powiatu Kędzierzyńsko - Kozielskiego (6.05.09).
    Do finału wojewódzkiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:
    1. Małgorzata Grala
    2. Patrycja Morelowska
    3. Zuzanna Szymańska
    4. Sandra Stefanides
    5. Gabriela Breitkopf
    6. Natalia Bania

 

  • Indywidualne Mistrzostwa
    w LA Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego (2.06.09):
    • Małgorzata Grala - 600 m - I miejsce
    • Patrycja Morelowska - skok w dal - III miejsce

 

  • Indywidualne Mistrzostwa w LA - finał wojewódzki (8.06.09):
      • Małgorzata Grala - 600 m - I miejsce w województwie

 

  • I miejsce dla naszej szkoły w MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT na szczeblu gminnym (15.06.09):
    • Patrycja Morelowska
    • Natalia Bania
    • Klaudia Bania
    • Sylwia Szary
    • Małgorzata Grala
    • Gabriela Breitkopf
    • Sandra Stefanides
    • Katarzyna Szymańska

 



 

Oto wyniki
Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
na etapie miejsko - gminnym
w r.szk. 2008/2009:

 

 

język niemiecki - 08.01.2009

uczennica kl. VI naszej szkoły
Natalia Milowska
 zajęła IV miejsce  

 

język angielski - 09.01.2009

uczeń kl. VI naszej szkoły
Alexander Boszcz
zajął
I miejsce 

 

przyroda - 12.01.2009

  uczniowie kl. VI naszej szkoły
Norbert Kaczmarczyk
i Natalia Milowska
zajęli ex aequo I miejsce

uczeń kl. V naszej szkoły
Paweł Kurzok
zajął II miejsce 
 

uczennice naszej szkoły
Dorota Daniel z kl. V
Zuzanna Szymańska z kl. VI
i Małgorzata Grala
z kl. VI
zajęły ex aequo III miejsce

 

matematyka - 13.01.2009

uczennica kl. VI naszej szkoły
Natalia Milowska
zajęła I miejsce 

 uczeń kl. VI naszej szkoły
Norbert Kaczmarczyk
zajął III miejsce

 

język polski - 14.01.2009

uczennica kl. VI naszej szkoły
Natalia Milowska
zajęła I miejsce

 

historia - 16.01.2009 

uczennica kl. VI naszej szkoły
Natalia Milowska
zajęła II miejsce

 



 W Gminnym Konkursie Recytatorskim,

który odbył się w DK Bierawa 
 

 

Justyna Olbrych i Joanna Tkocz
uczennice klasy IV 
zdobyły I miejsce
w grupie
klas IV - VI
pięknie recytując wiersz

Juliana Tuwima „Ptasie radio”

Sylwia Szary
uczennica klasy VI
otrzymała wyróżnienie

za interpretację utworu
Adama Mickiewicza ”Pani Twardowska”




 

 

Klasa II

Krzysztof Simon
Krzysztof Kurpiewski
Wiktoria Burghardt

 

 

 

Klasa III

Adam Rekruciak
Krystian Walosek
Mateusz Kronhof

 

Klasa IV

Marta Auer - śr. ocen 4,91
Karolina Marek - śr. ocen 4,91
Anna Rutkowska - śr. ocen 4,91

Klasa V

Sabina Pyrlik - śr. ocen 5,08
Edyta Franczyk - śr. ocen 5,00
Olaf Tłuk - śr. ocen 5,00
Laura Ficoń - śr. ocen 4,83

Klasa VI

Justyna Olbrych - śr. ocen 5,1
Joanna Tkocz - śr. ocen 4,8
Karolina Franczyk - śr. ocen 4,7

Najwyższą średnią klasy uzyskała klasa V - 4,04