Dzisiaj jest środa, 26 lipca 2017
Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima

  • Change language
Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

I Memoriał - wyniki

I Memoriał

Haliny Brylant i Jewhena Torochtija

- ofiar tragicznego wypadku na Ukrainie 2011

15.09.2012


 

Wyniki biegów:

 

Kategoria:   Przedszkolaki 2006 i młodsi – 200m Dziewczynki

1. Wolf Klaudia          

2. Emilia Tłuk

3. Sandra Skrobek

4. Melania Stopa 

5. Wiktoria Gediga

6. Blanka Ocipińska 

 

Kategoria:  Przedszkolaki 2006 i młodsi – 200m Chłopcy                

1. Damian Moszko

2. Michał  Ignacy

3. Robert Simert, Podstawka Mateusz

4. Maciej Kupisiński

5. Mateusz Skupin

6. Tobiasz Lewald

 

Kategoria: Rocznik 2004-2005 (klasa I-II) Dziewczyn

1. Natalia Mitrenga 

2. Malwina Pierszkała   

3. Marzena Tiszbirek 

4. Emilia  Maciejeska

5. Paulina Tkocz

6. Martyna Pendzich   

 

Kategoria:  Rocznik 2004-2005 (klasa I-II) Chłopcy

1. Marcel Simon

2. Kacper Frydrych

3. Jakub Mainka

4. Seweryn Musioł

5. Christoffer Hadam

6. Marek Pietrasz

 

Kategoria : Rocznik 2002-2003 – 500m (klasa III- IV) Dziewczyny

1. Oliwia Siwek

2. Patrycja Kędroń

3. Vanessa Rus

4. Wiktoria Biernacka

5. Agnieszka Duchnowska

6. Zofia Wróbel

 

Kategoria : Rocznik 2002-2003 – 500m (klasa III- IV) Chłopcy

1. Artur Skrobek

2. Dominik Majnusz

3. Robert Garbas

4. Krzysztof Simon

5. Tobiasz Kowaś

6. Michał Pendzich

 

Kategoria : Rocznik 2000-2001- 800m  (klasa V-VI) Dziewczyny

1. Julia Ziembicka

2. Sara Jasiulek

3. Karolina Giet

4. Julia Ignacy

5. Agnieszka Janeczek

6. Weronika Rus

 

Kategoria : Rocznik 2000-2001- 800m (klasa V-VI) Chłopcy

1. Oskar Gacka

2. Sławomir Malarz

3. Marek Burger  

4. Paweł Pajonczek

5. Dawid Gaszi

6  Mateusz Stopa

 

Kategoria : Rocznik 1999-1997- 1300m  (gimnazjum) Dziewczyny

1. Magdalena Giet

2. Natalia Ciechomska

3. Natalia Pilich

4. Natalia Ignacy

5. Patrycja Morelowska

6. Diana Radziak 

 

Kategoria : Rocznik 1999-1997- 1300m (gimnazjum) Chłopcy

1. Piotr Pakosz

2. Mateusz Gilewski

3. Daniel Juszczyk

4. Michał Śliwiński

5. Daniel Sotel

6. Adam Tworuszka

 

Kategoria:  Nordic walking – Panowie

1. Andrzej Reichert

2. Krzysztof Buczek

3. Zygmunt Kurpet

4. Aleksander Radłowski

5. Tomasz Radłowski

6. Norbert Koczwara 

 

Kategoria:  Nordic walking – Panie

1. Barbara Giet

2. Agata Wolny

3. Danuta Szczygieł

4. Wanda Cyran

5. Beata Kopeć / Sonia Wiesiołek

6. Joanna Kupczyk

 

Kategoria: rocznik 1996-1994 1300m –  (liceum) Chłopcy

1. Mariusz Górecki

2. Chrystian Burghard

 

Kategoria:  M1 rocznik 1996-1972

1. Sobas Jacek

2. Put Janusz

3. Mika Łukasz

4. Dulski Daniel

5. Chatys Przemysław

6. Grycman Kazimierz

 

Kategoria: M2 rocznik 1971- 1952

1. Andrzej Grzesik

2. Janusz Magiera

3. Piotr Orian

4. Norbert Smuga

5. Zbigniew Marszałkowski

6. Majer Mieczysław  

 

Kategoria: K 1: rocznik 1996-1972

1. Anna Orian   

 

Kategoria: K 2 rocznik 1971 i starsze

1. Irena Pakosz

2. Malina Płotek

3. Ewa Kita