Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

FOTOREPORTAŻ Z FERII 2014

W okresie tj. od 17.02 - 28.02.2014r. przygotowaliśmy urozmaicony program zajęć, by młodzi uczestnicy w sposób aktywny spędzali wolny czas od nauki.

Zajęcia, które odbyły się podczas ferii zimowych były bardzo urozmaicone. Począwszy od zabaw ruchowych, tańców integracyjnych, gier świetlicowych, planszowych, karaoke, kończąc na zajęciach plastycznych.

W czasie ferii organizowane były także wyjazdy między innymi  na lodowisko, do Teatru w Będzinie, na grę laserball w Gliwicach, czy kurs karate w Kędzierzynie Koźlu, olimpiada sportowa na Strzelnicy w Solarni. Tradycyjnie w czasie ferii odbył się balik dla dzieci, na którym wyłoniono Króla i Królową balu oraz podsumowanie ferii w sposób zabawowy.

Łącznie przez dwa tygodnie ferii dla dzieci i młodzieży korzystających z różnych form aktywnego wypoczynku było ok. 40 uczestników. Wszyscy uczestnicy ferii otrzymali specjalnie przygotowane na akcję „ferie zimowe 2014” dodatkowo słodycze i drobne upominki. Porównując liczbę uczestników z latami poprzednimi można wyciągnąć wniosek, że jest spore zainteresowanie aktywnym wypoczynkiem, oraz, że oferta Domów Kultury jest coraz  atrakcyjniejsza.

 

1.jpeg

2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg

5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg