Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Wydarzenia szkolne 2012/2013

 

PAŹDZIERNIK 2012

 

12 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączony z pasowaniem na ucznia klasy I. Pierwszaki były bardzo przejęte rolą, ale po otrzymaniu małych upominków cały stres i trema odeszły.

W październiku odbył się również konkurs Papieski pod przewodnictwem pani Moniki Giesman. Uczennica klasy VI agnieszka Janeczek zakwalifikowała się do następnego etapu.

GRATULUJEMY

 

Zorganizowane zostały dwie wycieczki szkolne. Pierwsza z nich na Biskupią Kopę gdzie uczniowie zobaczyli wieżę widokową, ruiny schroniska, krzyż dziękczynny.

zdjęcia do wglądu w galerii 2012/2013.

W października odbył się również Gminny Konkurs Ekologiczny, w którym brali udział uczniowie klasy III i VI. I miejsce w gategorii młodszej zdobyła nasza uczennica Jadwiga Pucia, III miejsce Jakub Fajęski a V Wiktoria Dowchań. W kategorii klas IV-VI na pierwszych trzech miejscach uplasowały sie również nasze uczennice: Agnieszka Janeczek (I m-ce), Wiktoria Popczak (II m-ce) i Magdalena Wiencek (III m-ce). Po konkursie wszyscy uczestnicy przeszli na ognisko z kiełbaskami na Stampnicy.

GRATULUJEMY

Nasza szkoła przystąpiła do kolejnego projektu dla klas I-III pod nazwą PRZYJAZNA SZKOŁA. Tym razem uczniowie mają okazję skorzystać z następujących zajęć:

- taneczne,

- artystyczne,

- fotograficzno - informatyczne,

- logopedyczne.

Zdjęcia do wgladu w galerii 2012/2013.

 

WRZESIEŃ 2012

 

 

 

Trzeciego września 2012 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013. Wszyscy uczniowie wrócili do szkoły po wakacjach bez żadnych uszczerbków i pełni energii na cały rok. Parę dni później szkołę odwiedzili policjanci z prelekcją na temat bezpieczeństwa. Dzieci obiecały, iż będą się zachowywać jak na poważnych obywateli przystało.

 

 

21 września, jak co roku, odbyło się „Sprzątanie Świata”. Wszyscy uczniowie dumnie napełniali worki znalezionymi odpadami w swojej okolicy.

 

 

 

Jak co roku szkoła przystąpiła do kolejnych akcji:

- zbiórka nakrętek plastikowych,

- pełna miska dla schroniska,

- zbiórka puszek.


30 września chłopcy mieli swoje święto. Na ich cześć dziewczynki w swoich klasach zorganizowały konkursy i zabawy. Chłopcy zostali obdarowani drobnymi upominkami.