Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

20.06.2009 Szpermil !

O G Ł O S Z E N I E

 

 URZĄD GMINY W BIERAWIE

informuje, że  w dniach:

20 czerwca 2009r (sobota) zostanie przeprowadzony  „ SZPERMIL”  w gminie Bierawa tj. zbiórka przedmiotów wielkogabarytowych.  

Zbiórce podlegają :

meble, dywany, wykładziny podłogowe, sprzęt motorowerowy, oraz armatura sanitarno-łazienkowa i opony poniżej 120 cm średnicy

W ramach usługi nie będą odbierane:

materiały budowlane tj. gruz, papa, eternit oraz ziemia, piasek, płody rolne, plastik, makulatura, szkło, odpady komunalne, odpady niebezpieczne czyli środki ochrony roślin i opakowania po nich, oleje smary i opakowania po nich, nawozy i opakowania po nich, padlina.

Miejsce składowania :

Przed swoją posesją .

Odpady należy wystawić do godziny 7.oo

27 czerwca 2009r. ( sobota) zostanie zorganizowana zbiórka urządzeń elektronicznych i elektrycznych, sprzętu AGD i RTV

Informuje się mieszkańców, że urządzenia elektryczne i elektroniczne powinny być kompletne nie poddane uprzedniemu demontażowi.

Miejsce składowania :

Przed swoją posesją .

Odpady należy wystawić do godziny 7.oo

Przedmioty przeznaczone do wywozu  powinny być przygotowane z zachowaniem ogólnych warunków sanitarnych i bezpieczeństwa jak również nie powinny stwarzać zagrożenia dla ruchu drogowego.

 Zachęca się wszystkich mieszkańców Gminy Bierawa do skorzystania z możliwości pozbycia się ze swoich gospodarstw objętych zbiórką zbędnych odpadów wielkogabarytowych. Korzystając z tej okazji zadbamy o czystość naszych gospodarstw, wsi i całej Gminy, o nasze środowisko, a przy tym unikniemy kłopotów związanych z wywozem tych odpadów w innym okresie. 

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z TEJ  WYJĄTKOWEJ OKAZJI.

DBAJMY O NASZE ŚRODOWISKO.