Dzisiaj jest środa, 22 listopada 2017
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

  • Change language
Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Tabela

1.jpeg


OPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
PODOKRĘG KĘDZIERZYN - KOZLE
KOMUNIKAT NR. 22/2011
Podsumowanie rundy jesiennej;  2011/2012


II Liga Juniorów:   
- LKS Śląsk Reńska Wieś, 4 miejsce,
- LZS Stare Koźle, 10 miejsce,
- TS Chemik Kędzierzyn-Kozle, 12 miejsce,
- TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Kozle, 14 miejsce.

III. TABELE KOŃCOWE ROZGRYWEK - SZCZEBEL PODOKRĘGU
Klasa B seniorów- grupa l
1. TKKF Blachowianka Kedz.-Koźle
2. LZS Stare Koźle
3. LZS Odrzanka Dziergowice
4. LZS Kotlarnia
5. LZS Górnik Januszkowice
6. LKS Śląsk Reńska Wieś
7. LZS Zawisza Stara Kuźnia
8. LZS Solo Kobyllce
9. LZS Łąki Kozielskie
10. LZS Ruch Steblów
11. LZS Odra Bierawa

Klasa A Juniorów
1. KS Sławlęcice Kędzierzyn - Koźle
2. LZS Naprzód Długomiłowice
3. LZS Inter Mechnica
4. KS Cisowa Kędzierzyn - Koźle
5. LZS Odrzanka Dziergowice
6. LZS Kotlarnia
7. LZS Zryw Pawłowiczki
8. LZS Rolnik Biedrzychowice

Klasa trampkarzy - drużyny 11 osobowe
1. LZS Naprzód Długomiłowice
2. LZS Stare Koźle
3. TS Chemik Kędzierzyn -Koźle
4. RTS Odra Kędzlerzyn-Koźle
5. TKKF Blachowlanka Kędzlerzyn-Koźle
6. LZS Fortuna Ostrożnica

Klasa trampkarzy - drużyny 7 osobowe - grupa l
1. TS Chemik Kędzierzyn -Koźle
2. LZS Vlctorla Łany
3. LZS Odrzanka Dziergowice
4. KS Sławlędce Kędzierzyn - Koźle
5. LZS Vlctorla CIsek
6. LZS Ruch Steblów

Klasa młodzików - grupa l
1. TS Chemik Kędzierzyn - Koźle
2. KS Sławlędce Kędzierzyn - Koźle
3. LZS Vlctorla CIsek
4. RTS Odra Kędzierzyn - Koźle
5. KS Cisowa Kędzierzyn - Koźle
6. LZS Stare Koźle

Tabela rozgrywek ligi: II LJ GR III

1. MKS WŁÓKNIARZ KIETRZ
2. LKS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW
3. LZS START BOGDANOWICE
4. LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ
5. LUKS POLONIA POGÓRZE
6. LZS WALCE
7. LZS NOWY DWÓR
8. LZS LEŚNICA
9. LZS ROLNIK LEWICE
10. LZS STARE KOŹLE
11. LZS ZAWADA
12. TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
13. LZS ZRYW OPAWICE
14. TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE


2.jpeg

Opolski Związek Tenisa Stołowego
1. MKS WOŁCZYN
2. OKS OLESNO
3. LZS KĄTY OPOLSKIE
4. MGOK GORZÓW ŚL
5. LZS STARE KOŹLE
6. AZS PWSZ NYSA IV
7. MLUKS GŁUCHOŁAZY
8. LUKS MGOKSIR TROMEDIA KORFANTÓW III
9. UKS LOTNIK OLESNO
10. UGKS ODRA BRZEG II