Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Konkurs

 

„7 nowych cudów Polski”.

Kolejny konkurs, w którym prosimy o wsparcie „perełki” województwa Opolskiego. Tym razem chodzi o Zamek w Mosznej, który bierze udział w konkusie ogłoszonym przez miesięcznik National Geographic Traveler „7 nowych cudów Polski”.

 

Na łamach lipcowego numeru ogłoszone zostały 32 najciekawsze, a wciąż niewystarczająco znane miejsca w Polsce. Które z nich wejdą do ścisłej siódemki, a która atrakcja okaże się „cudem numer jeden"? Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w listopadowym numerze miesięcznika.

Zamek w Mosznej jest jednym z nominowanych cudów.

Dla jednych architektoniczny dziwoląg, dla innych wyjątkowe dzieło sztuki. Tak czy inaczej fenomen. Baśniowy zamek z 99 wieżami i 365 świetnie zachowanymi wnętrzami otacza park z pięknymi azaliami i rododendronami.

Zachęcamy Państwa do głosowania w jednym z dwóch sposobów:

A) Aby zagłosować na ten cud, wyślij SMS o treści: TR.CUD.15.twój kod pocztowy, pod numer 71001

B) Aby zagłosować na ten cud i wziąć udział w konkursie z nagrodami, wyślij SMS o treści: TR.kod wybranej nagrody.15.twój kod pocztowy. uzasadnienie Twojego wyboru, pod numer 71001 (kody nagród do wyboru: tablet, aparat, samsung, foto, zegarek, tommy - opisy nagród na stronie: http://7cudow.national-geographic.pl/nagrody/

Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu, otrzymają unikatowy Przewodnik po 7 nowych cudach Polski zawierający opisy ubiegłorocznych zwycięzców plebiscytu.

Koszt wysłania SMS-a to 1 zł netto (1,23 brutto, MNI Premium SA ). Na zgłoszenia czekamy od 25 czerwca do 24 września 2012 r. Regulamin plebiscytu oraz więcej informacji na www.national-geographic.pl. Zwycięzcy są zobowiązani za zapłaty podatku w wysokości 10% wartości nagrody, której koszt przekracza 760 zł brutto. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo G+J RBA Sp. z o.o. & Co. Sp. Komandytowa.

Gorąco zachęcamy do wysyłania sms-ów tym bardziej dlatego, iż tego typu konkursy są również bardzo dobrą formą promocji całego Województwa.

 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

ul. Żeromskiego 3

45-053 Opole

Tel./fax.: 0048 77 44 12 522

e-mail: /

www.visitopolskie.pl

www.orot.pl

 

1logo