Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

PRZYJAZNA SZKOŁA

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

rozmiar: 12,32 KB
pobrań: 1411
data: 2012-04-24 11:20:26

Od października 2012 do czerwca 2013r. w szkołach podstawowych Gminy Bierawa (w Dziergowicach, Solarni, Starej Kuźni, Starym Koźlu) w ramach współfinansowanego przez Unię Europejską projektu PRZYJAZNA SZKOŁA realizowane są zajęcia dodatkowe dla uczniów i uczennic klas I-III. Prowadzone w poszczególnych placówkach zajęcia wspomagają szkoły w procesie edukacji uwzględniając indywidualną pracę z dzieckiem w oparciu o rzeczywiste, zdiagnozowane potrzeby uczniów.

W szkole Podstawowej w Starym Koźlu dzieci z klas młodszych biorą udział w następujących zajęciach:

-gimnastyka korekcyjne,

-zajęcia logopedyczne,

-zajęcia instrumentalno-wokalne,

-zajęcia taneczne.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli w małolicznych grupkach. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą we wszystkich spotkaniach, gdzie mają możliwość  rozwijać swoje zainteresowania i talenty oraz zadbać o prawidłową postawę i wymowę. Atrakcyjność zajęć niewątpliwie podnoszą zakupione w ramach projektu pomoce dydaktyczne, instrumenty muzyczne, zestawy do ćwiczeń korekcyjnych czy przepiękne stroje taneczne. Dzieci prezentowały nabyte na zajęciach umiejętności na Święcie Szkoły oraz Gminnym Festynie w Kotlarni, zatańczą i zaśpiewają jeszcze 16 czerwca na festynie w Starym Koźlu.

M. Ceglarska

 

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka