Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Archiwum 2011

 • Konkurs

   

  Akcja proekologiczna uczniów szkoły podstawowej

  - pomóż nam wygrać !

   

  Piszę w imieniu uczniów szkoły podstawowej w Komprachcicach. Uczniowie zrobili akcję plakatowania i rozdawania ulotek na temat palenia śmieci w piecach.

  Data publikacji:
  Więcej
 • PromoFood

  woj opol.jpeg

  ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W SPOTKANIU GOSPODARCZYM

  FIRM Z BRANŻY ŻYWNOŚCIOWEJ ORAZ BRANŻ POKREWNYCH

  „PromoFood 2012” W POCZDAMIE

  02.02-03.02.2012

   Izba Przemysłowo-Handlowa Poczdam zaprasza po raz piąty przedsiębiorstwa z województwa opolskiego do udziału w międzynarodowym spotkaniu gospodarczym „PromoFood 2012” połączonym z giełdą kooperacyjną (możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firm z Niemiec, Skandynawii, Węgier, Turcji, Tunezji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch), które odbędzie się w dniach 02-03.02.2012 w Poczdamie.

  Data publikacji:
  Więcej
 • Odrzanka Dziergowice


  Zarząd LZS "Odrzanka" Dziergowice

  Zarząd LZS "Odrzanka" Dziergowice informuje, że w dniu 07.12.2011 (środa) o godzinie 18.00 w Domu Kultury w Dziergowicach odbędzie się Nadzwyczajne Zebranie Członków Klubu. Najważniejszym punktem zebrania będą wybory uzupełniające do Zarządu Klubu.

  Data publikacji:
  Więcej
 • LEPSZE JUTRO

   

  Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

   logo gops.jpeg

  W dniu 30 listopada 2011r. na Sesji Rady Gminy Bierawa odbyło się spotkanie podsumowujące  realizację projektu:

  LEPSZE JUTRO 

  współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

  Data publikacji:
  Więcej
 • Wyjazd studyjny

   

  Zaproszenia dla firm z województwa opolskiego

  Na prośbę Rządu Nadrenii-Palatynatu Biuro Współpracy Gospodarczej pragnie zaprosić przedstawicieli firm opolskich do udziału w wyjeździe studyjnym poświęconym tematyce ochrony środowiska i energii.

  Data publikacji:
  Więcej
 • Dożynki 2011

   

  Plakat_Dozynki_2011-01.jpeg

  Plakat_Dozynki_2011.jpeg

  Data publikacji:
  Więcej
 • WYBORY PARLAMENTARNE 2011

   

  STATYSTYKA WYBORCZA w Gminie Bierawa
   
  Liczba osób uprawnionych do głosowania – 6.301
  Liczba osób, którym wydano karty do głosowania – 2.206
  Frekwencja wyborcza wyniosła – 35 %
  Data publikacji:
  Więcej
 • Szkolenie

   logo.jpeg

  Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich  w Kędzierzynie – Koźlu oraz Urząd Gminy Bierawa serdecznie zapraszają na szkolenie dotyczące  pozyskiwania funduszy europejskich  na rozpoczęcie działalności gospodarczej  oraz wsparcia istniejących mikroprzedsiębiorstw  na obszarach wiejskich w ramach  Działania 312 "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"

  Data publikacji:
  Więcej
 • Zdrowa Gmina

  zdrowa_gmina.jpeg

  Zagłosuj na najlepszy projekt w konkursie Zdrowa Gmina

  Poniżej przedstawiamy projekty 12 gmin, które zostały laureatami konkursu Zdrowa Gmina ( http://www.konkurszdrowagmina.pl/konkurs/lista ). Zachęcamy do zapoznania się z opisami projektów i oddania głosu na najlepszy z nich. Głosowanie będzie trwać od 14 do 20 września br. Projekty gmin ściągniesz wybierając „pobierz PDF”.

  Zapraszamy do głosowania na GMINĘ BIERAWA!

  http://www.konkurszdrowagmina.pl/konkurs/lista

  Data publikacji:
  Więcej
 • Zdrowa Gmina

  zdrowa_gmina.jpeg

  zg.jpeg

  W trakcie II edycji konkursu Zdrowa Gmina z bezpłatnych badań profilaktycznych skorzystało około 35 000 osób więcej niż przed rozpoczęciem programu. Znamy również zwycięzców tej edycji konkursu: I miejsce zajęła gmina Domanice z Mazowsza, II miejsce – gmina Bierawa z Opolskiego, III miejsce – gmina Krzywda z Lubelskiego. Zwycięskie samorządy zanotowały najwyższy wzrost zgłaszalności na badania profilaktyczne oraz nadesłały najciekawsze autorskie opisy projektów działań promujących profilaktykę nowotworową z wykorzystaniem nagrody głównej – 100 000 zł. Zwycięzcy otrzymali tytuł „Zdrowej Gminy” i nagrody finansowe.

  Data publikacji:
  Więcej
 • Równać szanse

  ta.jpeg

    „Równać Szanse”

  Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym ogłoszonym w ramach Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać Szanse 2011”

  Data publikacji:
  Więcej
 • LEPSZE JUTRO

  Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

   logo gops.jpeg

  W ramach Projektu Systemowego LEPSZE JUTRO Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,  realizowanego przez Gminę Bierawa/ Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bierawie, w dniach od 10-14 października 2011r. przeprowadzono szkolenie z zakresu tworzenia i pielęgnacji małych ogrodów.

  Data publikacji:
  Więcej