Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Zbiórka przedmiotów wielkogabarytowych

O G Ł O S Z E N I E

URZĄD GMINY W BIERAWIE
informuje, że  w dniu:

18 kwietnia 2015r (sobota) zostanie zorganizowana zbiórka przedmiotów wielkogabarytowych, urządzeń elektronicznych, elektrycznych, sprzętu AGD, RTV i opon z nieruchomości zamieszkałych teren Gminy Bierawa.

Zbiórce podlegają :
meble, dywany, wykładziny podłogowe, sprzęt motorowerowy, oraz armatura sanitarno-łazienkowa i opony do 56 cm średnicy oraz ramy okienne bez szyb.

Będą zbierane wszystkie kategorie odpadów wynikające z ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, a w szczególności: lodówki, zamrażarki, duży i mały sprzęt AGD, monitory i telewizory, sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny, narzędzia elektryczne i elektroniczne. W ramach usługi nie będą odbierane inne odpady niż wymienione wyżej.

Miejsce odbioru :
Przed swoją posesją .
Odpady należy wystawić do godziny 6.00

Zachęca się wszystkich mieszkańców Gminy Bierawa do skorzystania z możliwości pozbycia się ze swoich gospodarstw objętych zbiórką zbędnych odpadów wielkogabarytowych. Korzystając z tej okazji zadbamy o czystość naszych gospodarstw, wsi i całej Gminy, o nasze środowisko, a przy tym unikniemy kłopotów związanych z wywozem tych odpadów w innym okresie.
Przedmioty przeznaczone do wywozu  powinny być przygotowane z zachowaniem ogólnych warunków sanitarnych i bezpieczeństwa jak również nie powinny stwarzać zagrożenia dla ruchu drogowego.