Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Zabawa uczy i integruje!

Screen Shot 06-17-15 at 02.51 PM.png
 
 

Gmina Bierawa przystąpiła do realizacji kolejnego projektu z udziałem czeskiego partnera – Gminy Markvartovice, pod nazwą Zabawa uczy i integruje!, w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013, Fundusz Mikroprojektów w Euroregionie Pradziad. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. PRZEKRACZAMY GRANICE. Tym razem działaniami objęto dzieci z klas IV – VI z terenu Gminy Bierawa oraz dzieci w tym samym przedziale wiekowym po stronie czeskiej.

Głównym celem projektu jest uzmysłowienie młodzieży szkolnej z gmin partnerskich, jak ważnym dla prawidłowego rozwoju jest spędzanie czasu w grupie, z wykorzystaniem gier planszowych, zespołowych. W ramach projektu przeprowadzone zostaną warsztaty szachowe a całość zamknie spotkanie młodzieży polsko – czeskiej, podczas którego odbędą się rozgrywki zespołowe w gry planszowe oraz szachy.

 

 

Screen Shot 06-18-15 at 07.22 AM.png

  • Zintegrowani zabawą!

    Screen Shot 06-26-15 at 07.09 AM.png

    W miniony wtorek, 23 czerwca 2015r., odbyło się podsumowanie kolejnego projektu z udziałem czeskiej gminy Markvartovice.

    Data publikacji: 26-06-2015 07:38
    Więcej