Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Ogłoszenie

 

Ogłoszenie

 

URZĄD GMINY W BIERAWIE

informuje, że  w dniach:

 

13 maja 2016r (piątek) zostanie zorganizowana zbiórka przedmiotów wielkogabarytowych, urządzeń elektronicznych, elektrycznych, sprzętu AGD i RTV oraz opon do średnicy 56 cm dla sołectw Bierawa i Grabówka

 

14 maja 2016r (sobota) zostanie zorganizowana zbiórka przedmiotów wielkogabarytowych, urządzeń elektronicznych, elektrycznych, sprzętu AGD i RTV oraz opon do średnicy 56 cm  dla sołectw: Lubieszów, Brzeźce, Stare Koźle, Goszyce, Stara Kuźnia, Korzonek, Ortowice , Kotlarnia

 

Zbiórce podlegają :

meble, dywany, wykładziny podłogowe, sprzęt motorowerowy, oraz armatura sanitarno-łazienkowa.

 

Będą zbierane wszystkie kategorie odpadów wynikające z ustawy    o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, a w szczególności: lodówki, zamrażarki, duży i mały sprzęt AGD, monitory i telewizory, sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny, narzędzia elektryczne i elektroniczne.

 

 

W ramach usługi nie będą odbierane:

materiały budowlane tj. gruz, papa, eternit oraz ziemia, piasek, płody rolne, plastik, makulatura, szkło, odpady komunalne, odpady niebezpieczne czyli środki ochrony roślin i opakowania po nich, oleje smary i opakowania po nich, nawozy i opakowania po nich, padlina.

 

Miejsce składowania :

Przed swoją posesją .

Odpady należy wystawić do godziny 6.00

 

Zachęca się wszystkich mieszkańców Gminy Bierawa do skorzystania z możliwości pozbycia się ze swoich gospodarstw objętych zbiórką zbędnych odpadów wielkogabarytowych. Korzystając z tej okazji zadbamy o czystość naszych gospodarstw, wsi i całej Gminy, o nasze środowisko, a przy tym unikniemy kłopotów związanych z wywozem tych odpadów w innym okresie.

Przedmioty przeznaczone do wywozu  powinny być przygotowane z zachowaniem ogólnych warunków sanitarnych i bezpieczeństwa jak również nie powinny stwarzać zagrożenia dla ruchu drogowego.