Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Piknik Ekologiczny TRZMIELOWISKO

 

Piknik Ekologiczny TRZMIELOWISKO

Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła zaprasza Was wszystkich z całymi rodzinami na Piknik Ekologiczny TRZMIELOWISKO, który odbędzie się w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu – Bierkowicach w dniu 3 lipca w godzinach 10:00 do 18:00.

W programie przewidzianych jest wiele atrakcji m.in. spektakl teatralny pt. „Wszystkie Stworzenia, czyli jak włochatym bywa źle”, koncert kameralny wokół motywów przyrodniczych, występy zespołów folkowych, warsztaty i kiermasz produktów ekologicznych, pokaz mody ekologicznej, kino rowerowe, prezentacja zwierząt gospodarskich, a także spotkanie z leśnymi mieszkańcami, gry i zabawy ekologiczne dla najmłodszych oraz finał regionalny XVI edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki regionów”, organizowanego przez  Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego oraz Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.

Piknik Ekologiczny współorganizowany jest przez Samorząd Województwa Opolskiego, Muzeum Wsi Opolskiej, Teatr im. Jana Kochanowskiego oraz Filharmonię im. Józefa Elsnera, w ramach projektu „Ochrona Trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodności w województwie opolskim” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 - 2020.

 

Jest to impreza rodzinna, na którą wszystkich zapraszamy!!!

Wstęp wolny.

Nie może Was tam zabraknąć! Liczymy na udział!!!

 

Screen Shot 06-27-16 at 12.50 PM.png

Screen Shot 06-27-16 at 12.50 PM 001.png