Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

POLSKA FUNDACJA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

RS2016_RKG.jpeg

Szanowni Państwo!

16 sierpnia został ogłoszony Regionalny Konkurs Grantowy – to szansa dla bibliotek, domów kultury oraz organizacji pozarządowych na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty powinny być realizowane pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2017 roku.

Prosimy o dotarcie z informacją o Regionalnym Konkursie Grantowym do wszystkich, którzy mogą być zainteresowani udziałem – uprawnione do aplikowania są organizacje pozarządowe, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki.

Sam konkurs ogłoszony został w ramach Programu „Równać Szanse 2016”, a na stronie rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje. Zapraszamy też do kontaktu z nami czyli Partnerem Regionalnym - Towarzystwem Alternatywnego Kształcenia w Opolu, który organizuje konkurs na terenie województw: opolskiego, łódzkiego, śląskiego  i dolnośląskiego. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Zachęcamy do przeprowadzania spotkań informacyjnych lub innych wydarzeń we współpracy z nami.

Z góry dziękujemy za wszelkie formy promocji konkursu. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: rsz@gmail.com lub telefonicznie: 602029994 lub 608511550.

 

Z poważaniem

Joanna Halska

Barbara Jaroszewicz

Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia Partner Regionalny Programu „ Równać Szanse”

 

Stol-1-1.jpeg

 

Pobierz:

PDFZasady_RS_2016_RKG_ost.pdf (102,02KB)