Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Wójt Gminy Bierawa

folia.png

 

 

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY BIERAWA

            W związku z ubieganiem się Gminy Bierawa o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zdania w ramach zadania programu priorytetowego pn.

„Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”

Wójt Gminy Bierawa informuje, że rolnicy z terenu Gminy Bierawa mogą składać Deklaracje zapotrzebowania na odbiór oraz utylizację folii rolniczych, siatek do owijania balotów, sznurków do owijania balotów, opakowań po nawozach oraz opakowań typu Big Bag.

Wzór Deklaracji zapotrzebowania można pobrać ze strony internetowej www.bierawa.pl  oraz odebrać osobiście w Urzędzie Gminy w Bierawie w pokoju numer 44 oraz Sekretariacie.

W przypadku, gdy Gmina Bierawa otrzyma dofinansowanie, zostaną ustalone zasady odbioru odpadów z działalności rolniczej, o których mowa w Deklaracji zapotrzebowania. Złożenie Deklaracji zapotrzebowania nie jest jednoznaczne z uzyskaniem dofinansowania pozwalającego na realizację inicjatywy.

Deklaracje zapotrzebowania należy złożyć w Urzędzie Gminy Bierawa ul. Wojska Polskiego 12 47-240 Bierawa, do dnia 18 listopada 2019r.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Bierawa, pokój numer 44 w godzinach pracy Urzędu, a także pod numerem telefonu: 77 4872 266.

 

Wójt Gminy Bierawa
Krzysztof Ficoń

 

Pobierz plik:

PDFDEKLARACJA ZAPOTRZEBOWANIA.pdf (76,88KB)