Dzisiaj jest poniedziałek, 01 marca 2021
Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy

  • Change language
Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Zagrają dla kolegi z boiska

 

Zagrają dla kolegi z boiska

W listopadzie 2019 r. w Bierawie spalił się budynek mieszkalny. Rodzina Dawida, piłkarza amatora z Zawiszy Stara Kuźnia straciła cały swój dotychczasowy dorobek i dach nad głową. Na pomoc poszkodowanym skrzyknęli się koledzy i przeciwnicy z boiska.

22 lutego o godz. 10.00 w hali sportowej w Cisku odbędzie się turniej piłkarski z udziałem sześciu drużyn: Zawiszy, Interu Mechnica, LZS Stare Kotkowice, LZS Maciowakrze, Unii Polska Cerekiew i LZS Ruch Steblów. Ekipy te zmierzą się w Pucharze Bartka – maleńkiego syna Dawida. Jego tata zagra w dwóch drużynach – obecnej, Zawiszy i poprzedniej - Interu. Wręczy też w imieniu synka puchary wszystkim drużynom.

Turniej wsparły Opolski Związek Piłki Nożnej, który zasponsorował trofea dla wszystkich ekip i gmina Cisek, która bezpłatnie udostępnia halę sportową. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka datków na rzecz poszkodowanej rodziny m.in. poprzez licytację sportowych gadżetów i pamiątek. Uczestnicy i kibice turnieju mogą liczyć na słodki poczęstunek i drobny upominek.

 

Puchar Bartka.png