Dzisiaj jest poniedziałek, 25 stycznia 2021
Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

  • Change language
Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Zdalna Szkoła +

 

 Screen Shot 05-26-20 at 09.06 AM.png

 

 „Zdalna Szkoła +”

15 maja 2020 roku ruszył nabór wniosków przez Ministerstwo Cyfryzacji. Projekt umożliwił samorządom zakup laptopów oraz tabletów do szkół.

Gmina Bierawa zakupiła sprzęt na kwotę 44 998,60zł. W ramach tej kwoty zakupione zostały 22 laptopy wraz z oprogramowaniem oraz 3 tablety.

Sprzęt ten zostanie przekazany do wszystkich szkół działających na terenie Gminy Bierawa, czyli do Szkoły Podstawowej w Dziergowicach, Szkoły Podstawowej w Solarni, Szkoły Podstawowej w Starej Kuźni oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starym Koźlu. Laptopy oraz tablety zostaną użyczone potrzebującym uczniom podczas trwania zdalnej nauki.

Projekt grantowy pn. „Zdalna Szkoła + – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” finansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”.