Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021
Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana

  • Change language
Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

Ogłoszenie

Szanowni Mieszkańcy,

 

Gmina Bierawa w ramach projektu partnerskiego pn.: „Likwidacja i wymiana źródeł ogrzewania na ekologiczne w Gminie Ujazd, Gminie Bierawa i Gminie Leśnica” zamierza ubiegać się o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 na projekt związany z ochroną powietrza w  zakresie wymiany źródeł ciepła na ekologiczne w naszej gminie.

Mieszkańców, którzy planują w najbliższych dwóch latach likwidację wysokoemisyjnego źródła ciepła i przyłączenie nowego niskoemisyjnego źródła grzewczego zapraszamy do złożenia deklaracji, w oparciu o którą oszacowana zostanie skala projektu w naszej gminie.

 

Deklaracja ma charakter sondażowy. Nie jest wnioskiem o dofinansowanie, ma na celu określenie skali zapotrzebowania na wymianę pieców wśród mieszkańców naszej gminy. Program realizowany będzie pod warunkiem uzyskania zewnętrznych środków dofinansowania  dla  Gminy Ujazd oraz zebrania odpowiedniej ilości deklaracji udziału w projekcie.

 

DEKLARACJE ORAZ ANKIETY (poniższe załączniki) PRZYJMOWANE BĘDĄ DO DNIA  27.08.2020 roku do godziny 15:00 w Biurze Podawczym Urzędu Gminy w Bierawie.

 

WIĘCEJ INFORMACJI: tel. 77 4872 266 wew. 106

Dokumenty do pobrania: 

PDFdeklaracja-woli-przystapienia-do-projektu.pdf
DOCXdeklaracja-woli-przystapienia-do-projektu.docx