Komunikat:

Zapisz się do Newslettera !!!  Podaj adres e-mail a otrzymasz wiadomość o aktualnościach na stronie.

GIGA-COM

 

 

GigaCom logo.png

 

link:  https://giga-com.pl/

 

 

Firma GIGA-COM już niedługo swoim zasięgiem obejmie całą Gminę Bierawę. Na chwilę obecną z usług korzystają mieszkańcy Goszyc, Kotlarni oraz Starej Kuźni. Prowadzona inwestycja podzielona jest na 2 etapy. Pierwszy etap obejmuje miejscowości Ortowice, Korzonek, Grabówka,  Bierawa oraz Stare Koźle. Natomiast drugi etap obejmie Dziergowice, Lubieszów oraz Solarnię. W pierwszym etapie sieć magistralna ziemna zostanie w większości wybudowana na terenie nadleśnictwa Kędzierzyn - Koźle i będzie liczyć ponad 12 km. Prace już się rozpoczęły. Na dniach zostaną ułożone pierwsze kable optyczne napowietrzne.

GIGA-COM wspiera lokalne gminne inicjatywy m.in. dzień dziecka w Bierawie, sponsoring nagłośnienia w OSP Dziergowice, a już niedługo będzie Państwu towarzyszyć na Gminnych Dożynkach w Bierawie oraz jubileuszu 800-lecia Starego Koźla.
Wszystkie jednostki publiczne szkoły, straże i świetlice z usług GIGA-COM będą korzystać bezpłatnie.
GIGA-COM pracuje nad budową gminnego centrum monitoringu, dzięki któremu zapewne zwiększy się bezpieczeństwo na terenie gminy. Pilotażowym projektem Firmy był gminny Monitoring w Gminie Ujazd, który składa się z 35 kamer zlokalizowanych na ternie tamtejszej gminy.
Zadaniem Firmy jest zwiększenie konkurencyjności na terenie Gminy Bierawa oraz jakości usług telekomunikacyjnych.
GIGA-COM wchodzi do Państwa domów z nowym standardem telekomunikacyjnym GPON 100G.

GIGA COM motto firmy: LICZY SIĘ KLIENT ORAZ JAKOŚĆ NAJWYŻSZYCH USŁUG. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

 

(przygotowano w oparciu o informacje uzyskane od firmy GIGA-COM)